top of page

Pre pôžitok z jazdy  

12 V

 John Deere

PegPerego J. D. Gator

PegPerego J. D. Ground Force

Dvojmiestne elektrický traktor pre deti od 3 rokov. Veľký úložný priestor. Vaše deti sa nebudú nudiť s týmto všestranným traktorom. Vyrobený pre náklad!

Plne vybavený traktor, pre milovníkov traktorov, ktorý sa radi hrajú vonku. Traktor John Deere je vhodný pre deti od 3 rokov. 

PegPerego J. D. Ground Loader

Elektrický nakladač John Deere s lyžicou, s ktorou môžete vykopávať, prevážať a nakladať zeminu, piesok a iný materiál. Nakladač je vhodný pre deti od 3 rokov

 Štvorkolky

PegPerego Polaris Outlaw Red

Elektrická štvorkolka plná funkcií a offroad duchom. Predné reflektory svietia, klaksón a zvuk motora hlasno hučí. Pre deti od 3 rokov.

PegPerego Corral T-Rex Green

Elektrická štvorkolka pre mladých, športovo založených pretekárov. Autíčku svietia predné svetlá a zvuk motora s klaksónom dodávajú vašej jazde zážitok. Pre deti od 3 rokov. 

PegPerego Corral T-Rex Pink

Elektrická štvorkolka pre mladé odvážne dievčatá. Predné reflektory autíčka vám posvietia na cestu a hlasný zvuk motora s klaksónom vás zviditeľní. Pre deti od 3 rokov.

 Motorky

PegPerego Ducati GP

Elektrická motorka Ducati GP vás nezahanbí v žiadnom smere. Detaily ako na skutočnej motorke. Dieťa s radosťou bude na nej jazdiť. Pre deti od 3 rokov.

PegPerego Ducati Enduro

Elektrická motorka Ducati v super dobrodružnom prevedení. 3 boxy na náklad, 2 z nich si vie vaše dieťa zobrať zo sebou kam potrebuje. Pre deti od 3 rokov.

PegPerego Vespa

Elektrická motorka v ikonickom dizajne legendárnej Vespi. Spätné zrkadlá, kufrík na veci, to je len pár detailov, ktoré robia túto motorku jedinečnou. Pre deti od 3 rokov.

Traktory
Štvorkolky
Motorky
bottom of page