top of page

Ako vybrať detské elektrické autíčka a motorky od PegPerego

Prečo si vybrať práve detské elektrické autíčko alebo motorku od renomovaného výrobcu Peg Perego?

Elektrické autíčka a motorky Peg Perego sú vyrábané v Taliansku a sú navrhované na vek a vzrast podľa štatistického priemeru vzrastu detí v Európe a Amerike. Veková katégória, pre ktoré sú určené tieto detské elektrické autíčka a motorky, zodpovedá tomuto priemernému vzrastu detí. To znamená, že aj pri doporučenom plnom obsadení majú tieto detské elektrické autíčka a motorky dostatok miesta a výkonu. Detské autíčka a motorky v kategórii 6V majú výkon 60W, kategória 12V elektrické autíčka a motorky majú výkon 320W – 460W, autíčka a motorky pre deti v kategórii 24V dokonca výkon 600W.

Polaris_Oulaw_Kids_Backgroundll_edited.jpg
IGOR0100_Corral T-Rex 330W_Backgoundd_ed

Detské elektrické autíčka a motorky vyrobené v Ázii sú rozmermi a výkonom navrhované podľa štatistických údajov o vzraste detí pre danú oblasť. Štatisticky je dokázané, že deti na ďalekom východe sú menšieho vzrastu v porovnaní s európskymi a americkými deťmi. Veľa zákazníkov si u nás kúpilo elektrické autíčko alebo motorku Peg Perego pre to, že to predošlé, vyrobené v Ázii, malo nedostatočný výkon a nedokázalo sa pohnúť pri zaťažení dieťaťom, prípadne bolo pomalé, alebo bolo malé na vzrast dieťaťa, aj keď dieťa patrilo do určenej vekovej kategórie

Rozdieľ medzi Peg-Perego autíčkami a ostatnými autíčkami  

PegPerego autíčka

Výkon: 330W až 680W

Materiál autíčka: Kvalitné kovové a plastové časti s dlhou životnosťou. Plastová karoséria odolná voči UV. Kovové osky kolies.

Dizajn autíčka: Originálny a certifikovaný dizajn autíčok John Deere a ďalšie.

Ázijské autíčka

Výkon: 50W až 150W

Materiál autíčka: Plasty z tenšieho materiálu, kovové osky kolies.

Dizajn autíčka: Necertifikovaný vzhľad autíčok.

Ukážka

bottom of page